Spotkanie z Paniami Pielęgniarkami

16 listopada gościliśmy w przedszkolu pielęgniarki: Panią Barbarę Tyc oraz Panią Małgorzatę Kępa. Spotkanie było interesujące i bardzo pouczające dla małych słuchaczy. Panie w ciekawy dla dzieci sposób przekazały informacje na temat podstawowych zasad higieny ciała i dbania o zdrowie. Przedszkolaki dowiedziały się  jak bardzo ważne w życiu jest zdrowe odżywianie się. Spożywanie owoców i warzyw. Same również dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniami. Dzieci mogły również zobaczyć co znajduje się w walizce którą przyniosła Pani pielęgniarka. Na zakończenie spotkania Panie pielęgniarki zmierzyły wszystkim dzieciom ciśnienie oraz tętno zapisując wynik na karteczce, którą dzieci zabiorą do swoich domów. Serdecznie dziękujemy Paniom za bardzo ciekawe i pouczające spotkanie.