Andrzejki 2017

 30 listopada odbyły się w naszym przedszkolu Andrzejki. Dzieci poznały zwyczaje i wróżby związane z tym świętem. Za pomocą różnych rekwizytów, magicznych cyfr, kolorów, wosku przepowiedziana została przyszłość. Dzieci dowiedziały się kim zostaną w przyszłości, jak będzie miała na imię sympatia, kto pierwszy zmieni stan cywilny, co się wydarzy w najbliższej przyszłości itd. Dodatkową atrakcją na którą wszystkie przedszkolaki czekały z niecierpliwością był występ iluzjonisty pana Wiesława Jaśkowskiego – Havis, który zabrał dzieci w magiczną podróż przez świat iluzji. Wszystkim przedszkolakom bardzo spodobały się niesamowite sztuczki i czary. Niektóre z nich, choć na chwilę, same mogły zamienić się w małych czarodziejów i wykonać wspólnie z iluzjonistą magiczne sztuczki. Przedstawienie upłynęło w magicznej atmosferze. Wyprawa do tajemniczego świata iluzji dostarczyła wszystkim sporo radości i dobrego humoru.