Mikołaj 2017

8 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Przyjechał on w asyście Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej z Żegociny. Goście przyjechali wozem strażackim na sygnale, a dzieci wypatrywały miłych gości przez okno.Przedszkolaki wizytę Mikołaja bardzo przeżywały, ale były bardzo odważne. Dla wyjątkowego Gościa przygotowały piosenki, wiersze i obrazki. Mikołaj opowiedział dzieciom swoje perypetie związane z dojazdem do naszego przedszkola oraz krótko opowiedział swój życiorys. Dzieci uważnie słuchały jego opowiadania i z wielkimi emocjami czekały na rozdanie prezentów. Każda z grup otrzymała również wspaniałe zabawki na swoją salę. Dzieci pięknie podziękowały, za co otrzymały pochwałę od Mikołaja. Miały i one niespodziankę dla Świętego, obraz który same pokolorowały. Strażacy też zostali obdarowani przez przedszkolaków wozem strażackim zrobionym z pudełek. Prezenty bardzo się podobały gościom. Mikołaj obiecał odwiedzić dzieci również w kolejnym roku.Uważamy, że ten dzień na pewno pozostanie dzieciomw pamięci, jako wyjątkowy i bardzo miły. Czego zawsze im i sobie bardzo życzymy.