Dzień Babci i Dziadka 2018 dzień drugi

24 stycznia kontynuowana była uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka w CKSiT w Żegocinie. Tym razem Kochane Babcie i Drogich Dziadków zaprosiły dzieci z grup „Gwiazdeczek" i „Promyczków". Przybyłych Gości powitała Pani Dyrektor Urszula Wiśniowska, składając równocześnie najserdeczniejsze życzenia. Na scenie jako pierwsze wystąpiły Gwiazdeczki, które zaprezentowały zimowe przedstawienie oraz bukiet słowno – muzycznych życzeń. Następnie „Promyczki" przedstawiły jasełka oraz piękne wiersze i piosenki. Po gromkim sto lat dzieci wręczyły swoim kochanym dziadkom upominki. Swoją obecnością na uroczystości zaszczycił zebranych Wójt Gminy Żegocina Pan Jerzy Błoniarz, który pogratulował Dziadkom wspaniałych wnuków oraz złożył życzenia. Uroczystość zakończyła się rozmowami przy kawie i słodkościach przygotowanych przez Rodziców. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.