Góra Grosza 2018

Nasze przedszkole, podobnie jak w ubiegłych latach, przystąpiło do akcji „Góra Grosza" organizowanej we wszystkich szkołach i przedszkolach w całej Polsce. Akcja rozpoczęła się 27 listopada 2017 i trwała do 2 stycznia 2018r. W tym czasie w każdym oddziale stanął specjalny słoik, do którego można było wrzucać „grosiki". Celem akcji było zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną oraz uświadomienie przedszkolakom, że nawet najdrobniejsze, wspólnie zebrane monety mogą tworzyć ogromny fundusz.

W ramach akcji „Góra Grosza" udało nam się zebrać kwotę w wysokości 252zł 12 gr. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Rodzicom, którzy wzięli udział w akcji. Cieszy nas fakt, że dzieci potrafią dzielić się z innymi i nie pozostają obojętne na los osieroconych dzieci.