Bal karnawałowy 2018

8 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Karnawałowa atmosfera w konwencji pirackiej przeniosła wszystkich na zaczarowaną wyspę skarbów, gdzie dzieci mogły brać udział w wielu ciekawych konkursach i animacjach. Wszyscy oddali się szaleństwom karnawałowej zabawy, bawiąc się wspaniale, pląsając w rytm znanych utworów muzycznych. Była też chwila wytchnienia, podczas której można było ugasić pragnienie i posilić się słodkościami, by nabrać sił na dalszą wyprawę .Podczas balu Piraci dzięki specjalnemu urządzeniu wypuszczali ogrom baniek mydlanych, których zbijanie dla dzieci było niebywałą frajdą... Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości , a to było głównym celem tego balu.