Mikołaj 2018

10 grudnia odwiedził nasze przedszkole Święty Mikołaj. Dotarł On do naszego przedszkola dzięki niezawodnym strażakom, którzy przywieźli Mikołaja wozem strażackim. Przedszkolaki były bardzo przejęte, bo przecież tak wyjątkowego gościa witają raz w roku...
W podziękowaniu za prezenty dzieci zaprezentowały Świętemu Mikołajowi wiersze i piosenki. Radości nie było końca, tym bardziej że oprócz indywidualnych niespodzianek, Święty Mikołaj podarował ogromne worki prezentów dla każdej z grup. Dzieci miały możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Podczas pożegnania wielu przedszkolakom trudno było rozstać się z ukochanym gościem .Bardzo dziękujemy świętemu Mikołajowi za wspaniałe prezenty i oczywiście już dziś zapraszamy by odwiedził nas za rok.
Specjalne podziękowania składamy również pomocnikom Świętego Mikołaja- Strażakom i Rodzicom