Wigilia 2018

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię — radość  i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także w naszym przedszkolu 20 grudnia zapanował świąteczny nastrój. Nasza uroczystość była wyjątkowa i nastrojowa. Pani Dyrektor Urszula Wiśniowska złożyła wszystkim serdeczne życzenia życząc zdrowych, spokojnych, pełnych miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia. Następnie wszystkie dzieci oraz pracownicy przedszkola dzielili się opłatkiem i składali sobie świąteczne życzenia. Po życzeniach wszyscy wspólnie zasiedli do stołów, na których nie brakowało świątecznych przysmaków. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.