Święto Babci i Dziadka 2019- dzień II

10 stycznia kontynuowana była uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka w CKSiT w Żegocinie. Tym razem Kochane Babcie i Drogich Dziadków zaprosiły dzieci z grup „Gwiazdeczek" i „Motylków". Dostojnych Gości powitała Pani Dyrektor Urszula Wiśniowska, składając równocześnie najserdeczniejsze życzenia. Swoją obecnością na uroczystości zaszczycił zebranych Wójt Gminy Żegocina Pan Wojciech Wrona, który pogratulował Dziadkom wspaniałych wnuków oraz złożył życzenia. Następnie Gwiazdeczki w pięknych strojach zatańczyły Twista, a dodatkowo wspaniałymi wierszami wzruszyły swoich ukochanych Dziadków i Babcie. " Motylki" natomiast zaprezentowały przedstawienie jasełkowe, w którym oprócz tańca i śpiewu nie zabrakło również indywidualnej gry na instrumentach. Umiejętności artystyczne wszystkich dzieci na pewno zrobiły ogromne wrażenie na przybyłych Gościach i wycisnęły niejedną łzę. Po gromkim sto lat dzieci wręczyły swoim najdroższym upominki. Uroczystość zakończyła się rozmowami przy kawie i słodkościach przygotowanych przez Rodziców. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.