"Gwiazdeczki" w kinie i w bibliotece w Żegocinie

Dnia 05.12 dzieci z grupy „Gwiazdeczek” wybrały się do Kina za Rogiem na piękną opowieść bożonarodzeniową „Święta Angeli”. Bajka zabrała dzieci w świat magii, wzruszeń i i nieziemski, świąteczny klimat. Ekranizacja opowiadała historię małej Angeli, dziewczynki, która w noc wigilijną pragnęła podzielić się ciepłem z innymi. Niezwykły pomysł na to, jak tego dokonać przychodzi Angeli podczas wigilijnej wizyty w kościele. Dzieci z zaciekawieniem oglądały magiczną opowieść zajadając pyszny popcorn. Następnie „Gwiazdeczki” odwiedziły Publiczną Bibliotekę w Żegocinie. Panie bardzo ciekawie opowiadały o zawodzie bibliotekarza. Dzieci miały możliwość wylosowania z ogromnej kuli zagadek o różnych bohaterach bajek. Gwiazdeczki wypożyczyły kilka książeczek, które w najbliższym czasie przeczytamy w przedszkolu. Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wróciliśmy do przedszkola.