Przedszkolaki na przedstawieniach w SP w Żegocinie

Dnia 04 marca przedszkolaki z wszystkich grup miały okazję podziwiać wspaniałe gry aktorów, przedstawiających teatrzyk pt. " Kopciuszek" oraz " Bajka o rybaku i o złotej rybce". Teatrzyk " Kopciuszek" zagrali uczniowie 3 klasy pod opieką pani Kingi Banat. Aktorzy zachwycali wspaniałą grą aktorską, można było podziwiać piękne stroję oraz dekorację. Na drugie przedstawienie zaprosili nas uczniowie klasy V, pod czujnym okiem pani Bożeny Banaś, zaprezentowali nam przedstawienie kukiełkowe pt. " Bajka o rybaku i złotej rybce". Zauważyć można było duże zaangażowanie w grę aktorów. Kolorowe kukiełki do przedstawienia, piękna dekoracja bardzo spodobały się przedszkolakom. Na koniec aktorom przedszkolaki podziękowali gromkimi brawami oraz słodyczami. Dziękujemy za zaproszenie i życzymy scenicznych sukcesów wszystkim uczniom należących do " Kółka teatralnego " oraz  ich opiekunom.