Propozycje zabaw

 Drodzy Rodzice - w tej innej, specyficznej sytuacji staramy się podpowiedzieć jak zająć aktywnie i kreatywnie czas dzieciom w domu. Będziemy systematycznie zamieszczać zabawy i propozycje by ciekawie spędzić czas w domu. Klikając na daną grupę przedszkolną znajdą Państwo: kartę pracy, malowankę, tekst piosenki czy link do ciekawej strony internetowej. Oto kilka  podpowiedzi w co bawić się z dziećmi w domu. Zasoby będą systematycznie uzupełniane.

 

 Filmy i bajki dla dzieci

Polskie Radio dla dzieci

Dzieci uczą Rodziców w domu

Kreatywne zabawy w domu

 

Grupa Iskierki ->zobacz

Grupa Gwiazdeczki-> zobacz

Grupa Słoneczka->  zobacz

Grupa Motylki-> zobacz

Grupa Promyczki-> zobacz

Religia-> zobacz

Język angielski -> zobacz

 

Zapraszam Rodziców przedszkolaków, które są objęte wsparciem logopedy, i nie tylko wszyscy mogą zajrzeć co kryją "LogoŻegotki". Znajdą tam Państwo ćwiczenia logopedyczne, karty do druku, zabawy  z dziećmi wspierające mowę. Kryje się tam podział na wady wymowy,  na który klikając znajdziemy gotowy zestaw ćwiczeń. Są tam ćwiczenia buzi i języka,które dzieci bardzo lubią. Znajdą Państwo również instrukcję, które opisują ćwiczenia, tak by przez zabawę wspierać rozwój mowy swych pociech. Gdyby Państwo mieli pytania dotyczące terapii logopedycznej swojego dziecka, proszę o kontakt e mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Życzę zdrowia i dobrej zabawy.

 

LogoŻegotki-> zobacz