Narodowe Święto Niepodległości 2020

We wtorek 10.11.2020r., w przedszkolu odbyła się uroczystość  z okazji Narodowego Święta Niepodległości, podczas której dzieci utrwaliły wiadomości na temat Polski i symboli narodowych. Wykonały prace plastyczne i stworzyły piękną galerię. Przedszkolaki ubrane były w odświętne stroje przyozdobione kotylionami, które nosiły z dumą. To już tradycja, że przedszkole w Żegocinie przystępuje do Ogólnopolskiej Akcji „ Szkoła do Hymnu”. O godz. 11.11 wszystkie dzieci i pracownicy przedszkola zaśpiewali Hymn Polski – Mazurek Dąbrowskiego wszystkie 4 zwrotki:). Świętowanie tak ważnego dla wszystkich Polaków wydarzenia było możliwe dzięki zdobyczom techniki. Każda grupa obchodziła to święto osobno – bo każda grupa przedszkolna w swojej sali, ale jednak razem – bo w tym samym czasie.