Dzień Kobiet 2021

„Niech się każdy chłopak dowie                 8marca to DZIEŃ KOBIET!

8 marca, czyli Dzień Kobiet, to wyjątkowy czas szczególnie dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i małych. W tym uroczystym dniu grupy „Słoneczka” i „Iskierki” zorganizowały w przedszkolu niespodziankę dla Pań i Dziewczynek. Były piękne wiersze, radosne piosenki, chłopcy zaprezentowali taneczny układ choreograficzny z dedykacją dla wszystkich kobiet. Taniec ten sprawił, że z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez cały dzień. W tym uroczystym dniu chłopcy z wielką elegancją złożyli swoim koleżankom najserdeczniejsze życzenia oraz podarowali legitymację "Super dziewczynki". Dziewczynki z naszego przedszkola również nie zapomniały o Dniu  Mężczyzny, który obchodzimy 10 marca. Mimo, że "męskie" święta nie są tak popularne jak "kobiece", to nie mniej jednak stanowią doskonałą okazję do złożenia życzeń i wręczenia drobnego upominku - krawat "Super chłopaka".

Dzisiejszy dzień był przepełniony radością i uśmiechem. Wszystkim Kobietom i Mężczyznom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za kwiaty, które Rada Rodziców przekazała wszystkim Paniom pracującym w przedszkolu.