" Czas rozwinąć skrzydła"-pożegnanie najstarszych przedszkolaków 2022

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla dzieci. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na upragnione wakacje. 

W naszym przedszkolu uroczyste "Pożegnanie Starszaków" odbyło się 23.06.22 roku. Przedszkole kończyły dzieci 7-letnie z grupy,,Motylki" i ,,Promyczki". W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które w większości przebywały w przedszkolu od 3 roku życia. Przez wszystkie te lata śledziliśmy ich postępy, patrzyliśmy jak rosną i rozwijają się. 
Na wstępie uroczystości Pani Dyrektor Urszula Wiśniowska powitała wszystkich zebranych. Koniec roku szkolnego to okazja do podsumowań, wspomnień oraz podziękowań. Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu podziękowała Nauczycielom oraz Pracownikom obsługi za cały rok wytężonej pracy, za poświęcenie, cierpliwość, troskę o wychowanków. Gratulowała sukcesów oraz życzyła, aby podejmowane działania były zawsze źródłem satysfakcji, zadowolenia wychowanków i wdzięczności Rodziców. Podziękowania skierowała również do Pana Wójta Gminy Żegocina Wojciecha Wrony, za życzliwość, przychylność i sympatię okazywaną przedszkolakom. Na ręce Przewodniczącej Rady Rodziców, Pani Agnieszki Rogala-Dziedzic, złożyła Podziękowania dla wszystkich Rodziców, za dobrą współpracę, za pomoc w organizacji uroczystości przedszkolnych, za życzliwość, dobre słowa, niespodzianki i upominki przekazywane dla dzieci. Kalendarium mijającego roku szkolnego przedstawiła Pani Ewa Paruch.
Następnie rozpoczął się program artystyczny w wykonaniu dzieci 7-letnich przygotowany przez Panią Ewę Paruch oraz Panią Justynę Ziółkowską-Adamczyk. Absolwenci przedszkola podziękowali i wręczyli bukiety kwiatów wszystkim pracownikom przedszkola.
W dalszej części uroczystości nasi Absolwenci otrzymali pamiątkowe Dyplomy, książki, upominki od młodszych kolegów oraz teczki ufundowane przez Rodziców.  Uroczystość zamknęło wzruszające przemówienie Pani Ewy Paruch oraz Przewodniczącej Rady Rodziców, Pani Agnieszki Rogala-Dziedzic, która w imieniu wszystkich Rodziców podziękowała Nauczycielom i Pracownikom obsługi za trud nauczania i wychowania, wręczając wszystkim Paniom piękne kwiaty i upominki.
Ten dzień był pełen wspomnień, radości i wzruszeń. Wszystkim dzieciom życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji, wspaniałych przygód, pięknej pogody, beztroskiego leniuchowania, a przyszłym pierwszoklasistom sukcesów w szkole!