Pierwsze dni w przedszkolu- 2022

 Pełni radości i energii wróciliśmy po wakacjach do naszego przedszkola. Czekało tam na nas wiele nowych pomysłów i przygód, by wspólnie poprzez zabawę rozpocząć naszą naukę.   Dla niektórych przedszkolaków ten czas był szczególnie ważny, gdyż zawitali do nas po raz pierwszy.  Dzieci  z wszystkich grup miło spędzali wspólnie czas. Nie tylko poznawaliśmy nowe otoczenie, swoja salę czy plac zabaw ale też nawiązywały się pierwsze znajomości i przyjaźnie. Bawiliśmy się z innymi, uczestniczyliśmy w zajęciach organizowanych przez nasze panie, tańczyliśmy , malowaliśmy, co pozwoliło przełamać nam pierwsze lody. Piękna, wrześniowa aura pozwoliła nam na mnóstwo spacerów i zabaw w naszym ogrodzie przedszkolnym. Uczyliśmy się samodzielności podczas wielu czynnościach wykonywanych w ciągu dnia w przedszkolu. Życzliwa atmosfera  sprawiła, że dzieci traktują przedszkole jak drugi dom; miejsce bezpieczne, pełne rówieśników, do którego chętnie przychodzą.