Majowe świętowanie

Cały miniony tydzień przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w zajęciach  o tematyce związanej ze świętami które obchodzimy w maju min. Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja. Głównym ich celem było, nie tylko upamiętnienie rocznicy uchwalenia Konstytucji, ale także rozwijanie poczucia przynależności narodowej u naszych małych Patriotów. W związku z tym nie mogło zabraknąć na zajęciach tańca ludowego jakim jest krakowiak. Przedszkolaki recytowały teksty literackie i śpiewały piosenki o naszej Ojczyźnie. Z wielką powagą przyjmując postawę „na baczność” odśpiewały Hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego.”

Przez cały ten tydzień było przepięknie, wzruszająco i uroczyście. Wszyscy przeżyli lekcję patriotyzmu i miłości do kraju ojczystego, która na długo pozostanie w pamięci naszych „Małych Polaków”.