Konkurs Recytatorski " Polscy Poeci Dzieciom"2023

W dniu 08.05. 2023 r. w naszym przedszkolu przeprowadzony został konkurs recytatorski  „Polscy Poeci Dzieciom ". Celem konkursu było: przybliżenie dzieciom twórczości polskich poetów , rozwijanie zdolności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz oswojenie przedszkolaków przed szerszą publicznością. Chętne do udziału w konkursie dzieci przygotowywały się do niego pod okiem swoich rodziców. Do konkursu recytatorskiego przystąpiło 19 przedszkolaków. Konkurs przygotowały nauczycielki: Pani Magdalena Wiśniowska oraz  Pani Urszula Morydz. Uroczystość rozpoczęto od przedstawienia krótkiej inscenizacji wokalnej utworu Jana Brzechwy pt. "Kwoka" .  Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały dyplomy, książki oraz drobne upominki. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do konkursu,  przedszkolakom za piękne występy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.