Dzień Mamy i Taty 2023

„Drodzy rodzice bardzo Was kochamy,

Dziękujemy za Wasz uśmiech,

który ogrzewa nas w różnych chwilach życia,

a najbardziej dziękujemy Wam za to, że jesteście.”

 Maj to piękny, wiosenny miesiąc, w którym swoje święto mają nasi Rodzice. Z tej okazji w naszym przedszkolu przez dwa dni dzieci prezentowały swoje talenty, przed swoimi ukochanymi Rodzicami. 24 maja w przedszkolu zagościli rodzice najmłodszych dzieci z grup: ISKIEREK, SŁONECZEK I GWIAZDECZEK. Pierwsze na scenie zagościły Iskierki, które zabrały miłych gości na wiosenną łąkę. Kogóż tam nie było!: barwne motylki, pszczółki, żabki. Tańce i wierszyki najmłodszych wychowanków Pani Madzi, zachwyciły rodziców. Następnie scena wypełniła się Słoneczkami oraz Gwiazdeczkami, których przygotowały Pani Karolina i Pani Monika. Mali artyści połączyli siły i wspólnie zaprezentowali się na scenie. Pięknie recytowały wiersze oraz doniośle śpiewały piosenki dla swojej mamy i taty. Chłopcy w cylindrach, jak przystało na prawdziwych mężczyzn, wykonali układ na krzesełkach. Na koniec scena zamieniła się w kobiecy butki, nie zabrakło butów, korali , apaszek, szminek, torebek i  lusterek w których „ przebierały małe kobiety” . Rodzice gromkimi brawami podziękowali za wspaniałe występy. Po gromkim 100 lat, drodzy rodzice mogli skosztować pyszności przygotowanych specjalnie na tą okazję.  

25 maja scena przedszkolna należała do PROMYCZKÓW I MOTYLKÓW.  Promyczki zabrały Rodziców do krainy bajki o " Kopciuszku". Dzieci zaprezentowały swe zdolności aktorskie, piękne stroje oraz rekwizyty. Następnie zatańczyły dla rodziców do utworów z lat 90'. Nie zabrakło wierszy i piosenki dla Rodziców które przygotowała Pani Ula. Na koniec pięknymi dostojnymi układami tanecznymi,przygotowanymi przez Panią Ewę, zaprezentowała się grupa Motylki,przenosząc Rodziców w świat melancholijnej, pięknej muzyki. Motylki na koniec " pofrunęły"  na majową łąkę,pełną kwiatów, żabek, biedronek.... Nie zabrakło również wierszy i piosenek dla Rodziców oraz gromkiego Sto lat. Na Rodziców czekał również słodki poczęstunek.

Mama i Tata to najukochańsze osoby w życiu dziecka. Żadne słowa nie oddadzą tego, kim są dla swoich pociech. Dzień Matki i Dzień Ojca to czas, by wyrazić podziękowanie i wdzięczności za rodzicielską miłość, troskę i opiekę.

FOTORELACJA Z WYSTĘPÓW GRUPY: ISKIERKI, SŁONECZKA, GWIAZDECZKI

https://photos.app.goo.gl/T5crm2xQw8MsDTY98

 

FOTORELACJA  Z WYSTĘPÓW GRUPY:  PROMYCZKI, MOTYLKI

https://photos.app.goo.gl/4N4PHuFB1tH2W6Nz9