Udział Promyczków w XVII Gminnym Przeglądzie Piosenki Przedszkolaka " Folklorystyczne Perełki"

Dnia 06 czerwca  grupa Promyczki wzięła udział w  XVII Gminnym Przeglądzie Piosenki Przedszkolaka " Folklorystyczne Perełki". Organizatorem przeglądu było Przedszkole Publiczne w Łąkcie Górnej. Na pięknie udekorowanej scenie przy kolorowych światłach nasza grupa zaśpiewała utwory " Krakowiaczek jeden" oraz " Takiego Janicka". Obok nas udział wzięły też inne przedszkola z gminy Żegocina. Występy wszystkich grup zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz wspaniałymi prezentami wręczonymi przez Panią dyrektor Joannę Srokę oraz wójta Wojciecha Wronę. Po występach miał miejsce mini koncert muzyki folkowej a goście mogli włączyć się do śpiewu korzystając z przygotowanych  śpiewników. Po koncercie dzieci usiadły do słodkiego poczęstunku czekała też na nich niespodzianka wata cukrowa. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę i gratulujemy wspaniałych występów wszystkim dzieciom.