Ogłoszenie 251

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Żegocinie informuje, że zapisy dzieci do Przedszkola na rok szkolny 2020/2021 odbędą się w dniach od 24 lutego 2020r. do 27 marca 2020r.

Dla chętnych kandydatów do przedszkola proszę o wypełnienie wniosku wraz z załącznikami.

Szczegółowe kryteria rekrutacji zawarte są w Regulaminie Rekrutacji, który znajduje się na tablicy ogłoszeń w przedszkolu oraz w zakładce „O Przedszkolu”.

Zapraszamy

Do pobrania:

Wniosek

Oświadczenie 1

Oświadczenie 2

Oświadczenie 3

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania przedszkola, dokumenty proszę składać w formie elektronicznej: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

Ogłoszenie 250

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zajęcia w Przedszkolu Publicznym w Żegocinie zostają zawieszone

od 12 marca 2020r. do 25 marca 2020r.

Rodzicowi dziecka do 8. roku życia, w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły należy się zasiłek opiekuńczy.

Kontakt z Dyrektorem: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ogłoszenie 249

W czwartek 27 lutego o godz. 9.30 w grupie „Motylków” odbędą się zajęcia otwarte dla Rodziców, na które zaprasza wychowawca Dominika Adamczyk-Krawczyk

Ogłoszenie 248

Od 6 marca w naszym przedszkolu będą organizowane dla chętnych dzieci zajęcia taneczne ZUMBA, prowadzone przez licencjonowanego instruktora – Panią Ewę Janisz.  Zajęcia będą odbywać się w piątki od godz. 13.30

Cena za 1 zajęcie – 30 minut – 10 zł.

Można wpłacić całość kwoty z góry, z rabatem:     13 piątków x 8zł  = 104 zł

/Bez możliwości odliczenia nieobecności dziecka. Istnieje jednak wtedy możliwość udziału dziecka  w zajęciach popołudniowych w CKSiT w Żegocinie lub w Domu Strażaka w Trzcianie prowadzonych również przez Panią Ewę Janisz./

Chętne dzieci proszę zapisywać u wychowawców grup, w terminie do 3 marca.

 

Ogłoszenie 247

W poniedziałek 24 lutego o godz. 9.30 w grupie „Promyczek” odbędą się zajęcia otwarte dla Rodziców, na które serdecznie zapraszam. Wychowawca  Monika Badyla.

Ogłoszenie 246

We wtorek, 25 lutego o godz. 9.00 odbędą się w naszym przedszkolu interaktywne seanse astronomiczne dla dzieci w mobilnym planetarium.

Koszt – 8 zł

Chętne dzieci proszę zapisywać u wychowawców grup.

Ogłoszenie 244

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Publicznego w Żegocinie proszeni są o złożenie pisemnej deklaracji potwierdzającej kontynuowanie edukacji przedszkolnej przez dziecko w kolejnym roku szkolnym w terminie:

od 10 lutego 2020r. do 21 lutego 2020r.

 

Do pobrania: Deklaracja

Ogłoszenia 243

„Gramy dla Krzysia”

16 lutego 2020 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Żegocinie, odbędzie się koncert charytatywny „Gramy dla Krzysia”

na którym zaplanowano kiermasz książek, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorego Krzysia z Łąkty Górnej.

Nasze Przedszkole pragnie dołączyć do tej szlachetnej akcji, poprzez zbiórkę książek na ten cel . Zachęcamy Dzieci oraz Rodziców do ofiarowania swoich ciekawych

( mogą to być używane) książek.

Książki prosimy przekazywać wychowawcom grup.

Zbiórka potrwa do 24 ( piątek) stycznia 2020.

Ogłoszenia 242

W piątek 17.01.2020r. o godz. 12.30 serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy "Promyczki" do przedszkola na Jasełka.