Ogłoszenie 156

25 września (tj. wtorek) o godz. 9.00
odbędą się w naszym przedszkolu warsztaty ceramiczne.
Rodzice, którzy zadeklarowali udział dziecka w warsztatach proszeni są o wpłacenie
kwoty 15 zł.

Ogłoszenie 155

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Żegocinie informuje, że w placówce są jeszcze wolne miejsca dla dzieci 3,4 letnich.

Zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt z dyrektorem.

Ogłoszenie 154

W przedszkolu nie zbieramy już zużytych baterii. W zamian proponujemy zbiórkę opakowań po kleju w sztyfcie. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.

Ogłoszenie 153

Dla chętnych dzieci 5,6 letnich mogą być zorganizowane w przedszkolu zajęcia taneczne.

Cena  100 zł za semestr. Chętne dzieci proszę zapisywać u wychowawców.

Więcej informacji na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.

Ogłoszenie 152

W czwartek, 20 września o godz. 13.00 odwiedzą nasze przedszkole aktorzy z Teatru Latający Kapelusz z Wieliczki z przedstawieniem pt. „Przygody Robinsona”.

Cena – 4 zł

W/w kwotę proszę wpłacać u wychowawców grup

Ogłoszenie 151

25 września (tj. wtorek) o godz. 9.00
odbędą się w naszym przedszkolu warsztaty ceramiczne
dla chętnych dzieci.
Koszt warsztatów 15 zł.

Chętne dzieci proszę zapisywać u wychowawców grup w terminie
do 19 września.
Jeżeli nie uzbiera się grupa 50 dzieci, warsztaty nie odbędą się.

Ogłoszenie 150

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Żegocinie

serdecznie zaprasza Rodziców na zebranie informacyjne,

które odbędzie się we wtorek, 11.09.2018r. o godz. 16.00

Ogłoszenie 149

W czwartek 21 czerwca 2018r. o godzinie 14.00 odbędzie się uroczystość ,,Pożegnania dzieci 7 letnich"

Ogłoszenie 148

19 czerwca (wtorek) w grupie "Słoneczek" o godz. 9.15 odbędą się zajęcia otwarte na, które zaprasza wychowawca Joanna Sroka.

Ogłoszenie 147

W środę, 20 czerwca Grupa Promyczków weźmie udział w Rajdzie Przedszkolaka organizowanym przez Oddział Przedszkolny w Rozdzielu. Prosimy o podpisanie zgody u wychowawcy i zaopatrzenie dziecka w strój sportowy i małą przekąskę .