Ogłoszenie 162

20 listopada (tj. wtorek) o godz. 9.00 odbędą się dla chętnych dzieci warsztaty plastyczne - decoupage

Koszt warsztatów 11 zł.

W/w kwotę proszę wpłacać u wychowawców grup.

Ogłoszenie 161

Rada Rodziców prosi o wpłacenie kwoty 35,00 zł u Intendenta przedszkola z przeznaczeniem na grudniową uroczystość.

Dzień dla Niepodległej

Informacja!!!

W piątek 9 listopada w naszym przedszkolu, będziemy świętować

100 Rocznicę Odzyskania  przez Polskę Niepodległości

„ Dla Niepodległej”

Z tej okazji serdecznie zapraszamy drogich Rodziców, by wspólnie z nami spędzili ten wyjątkowy czas i przybyli do przedszkola na godz. 10.00

Tego dnia zaplanowano:

-  występy dzieci,

-  śpiewanie piosenek patriotycznych- rozstrzygnięcie konkursu piosenki patriotycznej,

- wspólne robienie kotylionów  w barwach narodowych,

- o godz. 11.11wspólne zaśpiewanie Hymnu Narodowego

Prosimy by tego dnia wszystkie dzieci były ubrane odświętnie:

- DZIEWCZYNKI: biała bluzka, białe rajstopy, spódniczka w kwiaty od stroju krakowskiego lub inna w ciemnym kolorze( mogą być też czerwone korale)

- CHŁOPCY: ciemne spodnie, biała koszula

Ogłoszenie 160

20 listopada (tj. wtorek) o godz. 9.00 mogą być zorganizowane w naszym przedszkolu dla chętnych dzieci warsztaty plastyczne - decoupage

Koszt warsztatów 11 zł.

Technika decoupage polega na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetek i pokryciu go lakierem. Techniką tą można ozdobić właściwie każdy przedmiot, na każdą okazję.

W decoupagu dzieci ćwiczą min. manualne zdolności, wyobraźnię, proces planowania, kompozycję, estetykę pracy plastycznej. W warsztatach mogą brać udział również rodzice.

Chętne dzieci proszę zapisywać u wychowawców grup w terminie
do 13 listopada.
Jeżeli nie uzbiera się grupa 40 dzieci, warsztaty nie odbędą się.

Ogłoszenie 159

W środę, 7 listopada, w godzinach od 10.15 do 12.00 w naszym przedszkolu będzie miała dyżur Pani Bogumiła Cholewa, psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni.

Ogłoszenie 158

We wtorek, 6 listopada przedszkole odwiedzi fotograf, który wykona dzieciom pamiątkowe zdjęcia. Rodzice, którzy nie wyrażają zgody na wykonanie zdjęć, proszeni są o przekazanie tej informacji wychowawcy.

Ogłoszenie 157

W czwartek, 25 października o godz. 13.00 odwiedzą nasze przedszkole aktorzy ze Studia Teatralnego KRAK-ART z przedstawieniem pt. „Muzykanci z Bremy”.

Cena – 4 zł

W/w kwotę proszę wpłacać u wychowawców grup

Ogłoszenie 156

25 września (tj. wtorek) o godz. 9.00
odbędą się w naszym przedszkolu warsztaty ceramiczne.
Rodzice, którzy zadeklarowali udział dziecka w warsztatach proszeni są o wpłacenie
kwoty 15 zł.

Ogłoszenie 155

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Żegocinie informuje, że w placówce są jeszcze wolne miejsca dla dzieci 3,4 letnich.

Zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt z dyrektorem.

Ogłoszenie 154

W przedszkolu nie zbieramy już zużytych baterii. W zamian proponujemy zbiórkę opakowań po kleju w sztyfcie. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.