Ogłoszenie 184

W środę, 3 kwietnia  organizowany jest dla dzieci z grup „Promyczków” i „Motylków” wyjazd do Teatru Ludowego w Krakowie na spektakl pt. „Pyza na polskich dróżkach”.

Wyjazd –  10.15

Cena – 22 zł

do dnia 19 marca,
ze względu na konieczność dokonania przedpłaty w tym terminie.

Ogłoszenie 183

W piątek, 8 marca  organizowany jest dla dzieci z grup „Promyczków” i „Motylków” wyjazd do Oratorium Św. Kingi  w Bochni na musical profilaktyczny „Co w trawie piszczy” w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego „Forte” z Wrocławia.

Wyjazd –  9.10

Cena – 20 zł

W/w kwotę proszę wpłacać u wychowawców grup

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów.

Ogłoszenie 182

W czwartek, 7 marca  organizowany jest dla dzieci z grup „Iskierek”, „Gwiazdeczek” i „Słoneczek” wyjazd do Domu Kultury w Łososinie Dolnej na spektakl „Pinokio” w wykonaniu aktorów Warszawskiego Teatru Edukacji.

Wyjazd –  9.40

Cena – 15 zł

W/w kwotę proszę wpłacać u wychowawców grup

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów.

Ogłoszenie 181

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Publicznego w Żegocinie proszeni są o złożenie pisemnej deklaracji potwierdzającej kontynuowanie edukacji przedszkolnej przez dziecko w kolejnym roku szkolnym w terminie:

od 11 lutego 2019r. do 22 lutego 2019r.

Do pobrania: DEKLARACJA

Ogłoszenie 180

We wtorek, 12 lutego o godz. 13.00 odwiedzą nasze przedszkole aktorzy  z teatru „Latający Kapelusz” z Wieliczki z przedstawieniem pt. „Architekt szczęścia”.

Cena – 4 zł

W/w kwotę proszę wpłacać u wychowawców grup.

Występ dla Rodziców- grupa "Słoneczka

Grupa 4,5 – latków „Słoneczka” wraz z wychowawcą serdecznie zaprasza Drogich Rodziców  w środę 6 lutego na godz. 9.30 do naszego Przedszkola na występ pt. „Wspomnienia lat 70-tych”.

(Bardzo proszę o przyniesienie do przedszkola strojów z dnia Babci i Dziadka)

Ogłoszenie 179

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Żegocinie informuje, że w Placówce są jeszcze wolne miejsca dla dzieci 3,4 letnich.  Chętnych Rodziców prosimy o kontakt.

Ogłoszenie 178

W piątek 01.02.2019r. o godz.10.00 serdecznie zapraszamy rodziców  grupy "Promyczków na Jasełka.

Ogłoszenie 177

W czwartek 31.01.2019r. o godz. 10.00 serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy "Motylków" do przedszkola na Jasełka.

Ogłoszenie 176

Od 14 stycznia do 25 stycznia 2019r. trwają ferie zimowe.

W okresie tym Przedszkole Publiczne w Żegocinie zapewnia dzieciom zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.