Spektakl teatralno-iluzjonistyczny

W związku z realizacją projektu pn „Uruchomienie dodatkowego oddziału dla dzieci w wieku 3-4 lat w Przedszkolu Publicznym w Żegocinie" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego 10 marca przedszkolaki miały okazję zobaczyć spektakl teatralno- iluzjonistyczny w wykonaniu Pana Wiesława Jaśkowskiego -Havis. Wspaniałe widowisko chwilami zapierało dech w piersiach małych widzów, zwłaszcza, gdy w magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe pióropusze, chustki i płyty zmieniały kolory a karty do gry swoją wielkość. Dzieci pomagały w czarach nie tylko okrzykiem sim sala bim, ale także kilkoro zostało zaproszonych do asystowania artyście i pod jego okiem naprawdę czarowało. Spektakl zaprezentowany przez pana Jaśkowskiego nie tylko przybliżył przedszkolakom sztukę iluzji na wysokim poziomie, ale był dla nich świetną atrakcją i doskonałą zabawą.