Poznajemy zawody- fryzjerka

W związku z realizacją projektu pn „Uruchomienie dodatkowego oddziału dla dzieci w wieku 3-4 lat w Przedszkolu Publicznym w Żegocinie" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego 12 marca odwiedziła nas w przedszkolu Pani Elżbieta Janiczek która w sposób praktyczny przybliżyła dzieciom zawód fryzjerki. Pani Ela przyniosła do przedszkola najważniejsze atrybuty fryzjerskie niezbędne do układania, modelowania oraz strzyżenia. Wśród nich były: lokówki, suszarka, różnego rodzaju szczotki, nożyczki i kosmetyki potrzebne do tworzenia fryzur oraz inne akcesoria. Niespodzianką były fantazyjne fryzury wykonane dziewczynkom i chłopcom. Fryzury wyszły przepiękne- eleganckie, awangardowe, klasyczne i nowoczesne. Serdecznie dziękujemy pani fryzjerce za przybycie i bardzo ciekawe zajęcia.