Poznajemy zawody- producent drewnianych zabawek

27 marca, w ramach spotkań z przedstawicielami różnych zawodów organizowanych w związku z realizacją projektu pn „Uruchomienie dodatkowego oddziału dla dzieci w wieku 3-4 lat w Przedszkolu Publicznym w Żegocinie" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego gościliśmy w naszym przedszkolu Pana Jana Tyndela, który zajmuje się projektowaniem i wykonaniem ekologicznych zabawek z drewna. Pan Jan zapoznał dzieci z technologią i kolejnymi etapami powstawania zabawek. Na oczach dzieci z poszczególnych elementów skonstruował samolot, samochód, lokomotywę, traktor itp. Największą atrakcją dla dzieci było jednak samodzielne sklejanie zabawek z gotowych elementów. Panu Janowi Tyndelowi bardzo dziękujemy za ciekawe przygotowanie zajęć dla dzieci, a także wielkie serce jakie okazał naszym przedszkolakom. Pragniemy zaznaczyć, iż Pan Jan wielokrotnie przekazywał naszemu przedszkolu drewniane zabawki wykonane we własnym warsztacie.. Również i w trakcie tego spotkania dzieci zostały obdarowane wspaniałymi zabawkami.