Teatrzyk "Arka Noego"

W związku z realizacją projektu pn „Uruchomienie dodatkowego oddziału dla dzieci w wieku 3-4 lat w Przedszkolu Publicznym w Żegocinie" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego 24 kwietnia w naszym przedszkolu gościliśmy Teatrzyk Eden z Wieliczki. Aktorzy przedstawili spektakl pt. „Arka Noego". W sposób ciekawy a zarazem zabawny przybliżono dzieciom historię biblijną, o tym jak Noe budował Arkę, aby uratować siebie i zwierzęta przed powodzią. Głównym przesłaniem było to, że nie należy wyśmiewać się z czyjejś pracy.Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały przedstawienie, podczas którego poznały egzotyczne zwierzęta oraz uczyły się jak dbać o zwierzęta domowe. Aktorzy zaangażowali publiczność. Przedszkolaki wspólnie z bohaterami pomagały budować Arkę, liczyły w niej zwierzęta, uczestniczyły we wspólnej zabawie.