Piknik Rodzinny

W związku z realizacją projektu pn „Uruchomienie dodatkowego oddziału dla dzieci w wieku 3-4 lat w Przedszkolu Publicznym w Żegocinie" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego 2 czerwca odbył się Wielki Piknik Rodzinny na boisku sportowym. Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor Urszula Wiśniowska, która powitała wszystkie dzieci oraz rodziców. Następnie głos zabrała Pani Lucyna Nowak Przewodnicząca Rady Gminy Żegocina, która złożyła dzieciom serdeczne życzenia z okazji dnia dziecka oraz wręczyła słodki upominek. Uczestników pikniku powitał również Wójt Gminy Żegocina Pan Jerzy Błoniarz, życząc wszystkim wspaniałej zabawy. W tym wyjątkowym dniu dla naszych przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji min. dmuchane zamki, zabawny klown , który obdarowywał każdego uczestnika pikniku balonową figurką oraz słodkie niespodzianki tj. lody, wata cukrowa, soki owocowe. Dodatkową atrakcją były liczne konkursy z nagrodami dla rodziców i dzieci, które prowadził wodzirej. Piknik dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń i bardzo długo pozostanie w naszej pamięci.

Relację z pikniku można obejrzeć również na stronie Gminy Żegocina. Poniżej linki.

http://www.zegocina.pl/aktual/2015/06/piknikprzedszkolny/piknikprzedszkolny2015.htm

http://www.zegocina.pl/film/2015/2015-06-02/piknikrodzinnyppzegocina.htm