Zapytanie ofertowe nr 6

L.dz. PPŻ.271.5/54/2014

Żegocina dnia, 05.08.2014 r.

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Żegocinie działając na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 709) kieruje zaproszenie do składania oferty cenowej na wykonanie i dostawę szafek do szatni, szafy na pomoce dla nauczyciela oraz 2 krzeseł dla nauczycieli do nowego oddziału przedszkolnego w ramach realizowanego projektu pn. „Uruchomienie dodatkowego oddziału dla dzieci w wieku 3-4 lat w Przedszkolu Publicznym w Żegocinie”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet: IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w rejonach.

Zamawiający:

Przedszkole Publiczne w Żegocinie

32-731 Żegocina 234

tel 14 613-20-18,

www. http://www.przedszkolezegocina.pl

godziny pracy: poniedziałek-piątek 8.00-14.00

Opis przedmiotu oraz zakres zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, transport i montaż szafek w szatni, szafy oraz krzeseł do Przedszkola Publicznego w Żegocinie.

Wszystkie meble powinny charakteryzować się dużą trwałością materiałów, wytrzymałością na zniszczenia obrzeży blatów, okuć i złączy.

1.Wyposażenie szatni

Wykonanie i dostarczenie 6 sztuk szafek szatniowych; każda z nich składająca się z 5 modułów. Wykonane z płyty laminowej w kolorze jasnego szarego (112 PE kr). Wyposażone

w półeczkę na górze, i na dole, przegródki z wieszakami na ubrania i worki (gtv) ławeczka na dole. Całość szafki o szerokości 100 cm, wysokość około 127 cm z podziałem na 5 modułów o wymiarach długości około 20 cm wysokości około 36 cm.

W załączeniu wizualizacja graficzna szafki do szatni.

2. Szafa

Wykonanie, dostarczenie i montaż szafy, wykonanej w całości z płyty laminowanej z drzwiami przesuwnymi. W załączeniu wizualizacja graficzna i wymiary.

Elementy widoczne koloru żółtego (134 PE kronospan), korpus szafy wykonany z płyty jasno

szarej (112 PE kronospan).

Obrzeże: korpus szafy 22/06, elementy zewnętrzne, fronty 22/2

Szuflady: prowadnice łożyskowe

Drążek: chromowany fi25

Drzwi przesuwne: system alfa

Uchwyt: UA18 (GTV)

Zawiasy: GTV

Plecy szafy: płyta laminowana

3. Krzesła drewniane

Wykonanie i dostawa 2 szt. krzeseł przeznaczonych do użytku dla nauczycieli.

Krzesła wykonane z drewna (bez metalowej konstrukcji), siedzenie i oparcie wyścielane.

Kolor drewna i tapicerki do uzgodnienia.

Miejsce dostarczenia zamówienia:

Przedszkole Publiczne w Żegocinie

32-731 Żegocina 234

Cena jednostkowa ma zawierać:

. wszystkie elementy związane z realizacją zamówienia zgodnie z wymaganiami

Zamawiającego

Warunki udziału w realizacji zamówienia:

1. 1.posiadanie przez Wykonawcę niezbędnej wiedzydoświadczenia oraz dysponowanie potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia,
  2. 2.posiadanie przez Wykonawcę środków finansowych zapewniających wykonanie zamówienia.

Kryteria oceny ofert:

Cena – 100 % (wartość brutto)

Termin realizacji zamówienia: 27.08.2014r.

Miejsce, sposób i termin składania ofert.

Ofertę należy złożyć w formie pisemnej w terminie do 11.08.2014 r. godz.12:00 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , osobiście lub pocztą /kurierem na adres: Przedszkole Publiczne w Żegocinie, 32-731 Żegocina 234 z dopiskiem

„Oferta cenowa na wykonanie, dostawę i montaż szafek do szatni, szafy na pomoce dla nauczyciela oraz krzeseł w ramach projektu POKL”

Ofertę należy złożyć wg wzoru oferty stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego

zaproszenia.

Powyższy dokument musi być podpisany przez osobę lub osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy.

Dodatkowe informacje

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie przekazana (pocztą lub emailem) wszystkim Wykonawcom, którzy złożyli oferty.

Kontakt w sprawie oferty:

Agnieszka Janiczek – koordynator ds. projektu, tel. 500 463 714

ZATWIERDZAM

Urszula Wiśniowska

Dyrektor PP w Żegocinie

Załącznik Nr 1 - wzór formularza oferty.

Informacja dotycząca składania ofert na wykonanie i dostawę szafek do szatni, szafy na pomoce nauczyciela oraz krzeseł do nowego oddziału Przedszkola Publicznego               w Żegocinie

Informuję, iż termin składania ofert na wykonanie w/wym mebli jest przedłużony do dnia 21.08.2014 do godziny 09:30, czas realizacji zamówienia zostanie przedłużony jednak nie dłużej niż 2 tygodnie od podpisania umowy. Pozostałe zapisy pozostają bez zmian.

Urszula Wiśniowska

Dyrektor PP w Żegocinie