Dzień Dziecka 2021

1 czerwca to najradośniejsze i najweselsze święto ze wszystkich świąt w roku. Dzień ten należy do wszystkich dzieci, zarówno tych najmłodszych, ale nawet tych „wyrośniętych” bo przecież każdy z nas tak naprawdę w głębi serca jest jeszcze dzieckiem. W naszym przedszkolu ten dzień obchodziliśmy niezwykle hucznie. Od samego rana panowała radosna atmosfera.

Ten dzień już od rana zapowiadał się " wyjątkowy". Pogoda tego dnia witała wszystkie dzieci ciepłymi promykami słońca. Świętowanie rozpoczęło się od życzeń Pani Dyrektor dla wszystkich przedszkolaków. Zaraz po śniadaniu mogliśmy  udać się na plac przedszkolny, gdzie czekały na dzieci przygotowane niespodzianki.  Animacja, tańce, zabawa w „Podchody”, ogromne bańki mydlane, to tylko niektóre z zabaw jakie sprawiły, że na twarzach dzieci gościł uśmiech. 

Dmuchana zjeżdżalnia, i ta duża  jak i ta troszkę mniejsza, cieszyły się wśród przedszkolaków ogromnym zainteresowaniem i też nie miały żadnej „przerwy”. Wielką niespodzianką dla przedszkolaków było pojawienie się Myszki Mini, która brała udział we wszystkich zabawach z dziećmi. Dzieci zostały obdarowane balonikami z helem, które jako „ marzenia” wszystkich odleciały w niebo. Pani Dyrektor obdarowała każdą grupę przedszkolaków prezentami. Zabawki dzieci mogły obejrzeć na Sali. Obdarowane dzieci wróciły do przedszkola. Tam również czekało wiele niespodzianek. Dzieci zasiadły do stolików by zajadać  się pysznymi kiełbaskami.

W salach czekały na nich dalsze wspaniałości. W jednej wata cukrowa, uwielbiana przez dzieci, a w drugiej, kolejna atrakcja „Foto budka”, gdzie cała sala „przebierańców” świetnie się bawiła. To był naprawdę wspaniały dzień!

 Chcielibyśmy, bardzo serdecznie podziękować osobom, które zaangażowały się i zadbały o to, aby ten dzień był dla naszych przedszkolaków wyjątkowy. Bardzo serdecznie dziękujemy:  

–Pani Agnieszce Rogala- Dziedzic, Katarzynie Burczak i Kamili Mirowskiej oraz wszystkim Rodzicom za „dmuchane zamki” i wszelką pomoc

- Pani Barbarze Janiczek, za wcielenie się w postać Myszki Mini

– Firmie „ Pykuś” Urszuli i Pawłowi Ptaszkom, za służenie pomocą w  wyborze zabawek dla naszych przedszkolaków, atrakcyjne rabaty, upominki oraz fantastyczne balony z helem:)

– Wszystkim, którzy zadbali o to, aby Dzień Dziecka był dla naszych przedszkolaków wyjątkowy, radosny i szczęśliwy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z " Foto budki", link poniżej:

https://drive.google.com/file/d/19gqoWE_CqlyLegOtWg7ziRLcMX2nk-uE/view?usp=sharing