Opcje widoku
Reset

Wycieczka dla dzieci 5-6 letnich

Ogłoszenia

13 czerwca (czwartek)  organizowana jest wycieczka do Ciężkowic dla dzieci  5 i 6 – letnich z grup Motylki, Promyczki i Gwiazdeczki

(z grupy Gwiazdeczek tylko dzieci 5 letnie)

W programie:

• Muzeum etnograficzne „grociarnia” z przewodnikiem.
  • Warsztaty plastyczne pt.: „Sztuka ludowa” – podczas zajęć wykonywane są „furtoki”, drewniane zabawki charakterystyczne dla regionu ciężkowickiego (wykonane zabawki dzieci zabierają ze sobą do domu).
  • Grill
  • Zajęcia dydaktyczno – edukacyjne w muzeum przyrodniczym z przewodnikiem.
  • Skamieniałe Miasto – aktywne zwiedzanie rezerwatu.

Koszt –   80.00 zł

Śniadanie – 7:30

Wyjazd –  8:00

Powrót – około 16.00 – 17.00 (godz. powrotu uzależniona od pogody)

• W tym dniu dzieci nie jedzą obiadu i podwieczorku w przedszkolu. Ciepły posiłek będzie serwowany w trakcie pobytu – kiełbaski z grilla.
  • Z przedszkola zamiast obiadu i podwieczorku, zabrany zostanie suchy prowiant dla każdego dziecka.
  • Bardzo prosimy o przygotowanie dzieciom ubrania stosownego do pogody oraz plecaczków.

Prosimy o pisemne wyrażenie zgody na udział dziecka w wycieczce i wpłacenie   w/w kwoty u wychowawców grup w terminie do 7 czerwca .

Data dodania: 2023-10-08 13:59:57
Data edycji: 2024-05-16 09:21:10
Ilość wyświetleń: 10113

Dzieci będą pamiętać Cię nie dzięki rzeczom materialnym, które im zapewniłeś, ale dzięki uczuciom, którymi je obdarzyłeś