Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy do aktywnej współpracy z naszymi specjalistami, w zakresie pomocy psychologoczno-pedagogicznej.

Aktualnie do Waszej dyspozycji na terenie placówki są:

pedagog specjalny - mgr Ewa Paprota

psycholog  - mgr Marta Cybulska

logopeda - mgr Monika Badyla

logopeda - mgr Kinga Siekacz

SŁOWO OD LOGOPEDÓW

Dziękujemy rodzicom, którzy pojawili się w gabinecie lub skontaktowali telefonicznie w sprawie swoich dzieci.

Chcemy gorąco zachęcić Was do współpracy, ponieważ bez tego nasza praca nie zaowocuje tak pięknie.  Pamiętajmy, że nasza chwila spędzona z dzieckiem przed lustrem nie przyniesie efektu bez Waszej pomocy i codziennych zabaw językowych z dzieckiem. Ćwiczenia te mogą i powinny mieć formę zabawy. Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność.

Jeżeli przekazujemy jakieś kserokopie dzieciom, to jest dla Państwa sygnał, że należy coś poćwiczyć, zwrócić uwagę na wymowę i pomagać kontrolować ułożenie buzi, języka. Wspólnie starajmy się  pomagać dzieciom wyeliminować błędne przyzwyczajenia i wprowadzić nowe, prawidłowe wzroce wymowy lub sposobu oddychania.

Data dodania: 2023-10-09 12:15:28
Data edycji: 2023-10-30 12:42:23