Bal karnawałowy!

Wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 6 lutego już od rana cała sala wypełniona była przez dzieci, które wchodząc prezentowały się w strojach swoich ulubionych postaci z bajek i filmów. Spotkać można było między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tę wyjątkową okazję zabawę karnawałową poprowadził Pan Mariusz – wodzirej, który prowadził bal oraz zachęcił wszystkich do tańca. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczęli pląsy i tańce. Przedszkolacy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuszki”, „krzesełka” - jednym słowem zabawa na 102! Oczywiście nie zabrakło wyłonienia Króla i Królowej Balu. Przedszkolaki tego dnia pokosztowały przygotowanych na tę uroczystość smakołyków. Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Data dodania: 2024-02-06 14:15:51
Data edycji: 2024-02-06 19:18:38