Dzień Dziecka 2024

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

(Janusz Korczak)

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie dzieci. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby tego dnia nasze przedszkolaki były uśmiechnięte, radosne
 i szczęśliwe. Stało się tak w dużej mierze za sprawą kochanych Rodziców, którzy zapewnili dzieciom moc wrażeń. Na dzieci czekały dmuchane zjeżdżalnie, strefa tatuażu, strefa plecionych warkoczy, strefa malowania twarzy, strefa pysznej waty cukrowej wraz z smacznymi lodami. Dodatkową atrakcją była maskotka, która cały czas porywała dzieci do wspólnej zabawy. Nie zabrakło również baniek mydlanych, słodkich tortów i wspólnych animatorskich tańców prowadzonych przez Panią Monikę.  W tym tak ważnym dniu swą obecnością zaszczycił nasze przedszkole sam Pan Wójt – Wojciech Wrona, który wręczył dzieciom słodki upominek i złożył najwspanialsze życzenia. Ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, szczególnie Pani Ani Odroniec, za pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego dnia, za ich wkład, za ich zaangażowanie i poświęcony czas. Dziękujemy Rodzicom, którzy towarzyszyli nam dzisiaj i sprawili by ten dzień zapisał się w historii naszego przedszkola jako ten jeden wyjątkowy dzień- Dzień Dziecka.

Piękne zdjęcia oddające w pełni radość i emocje towarzyszące nam w tym dniu, możemy oglądać dzięki uprzejmości pani Iwony Pączek.

Zapraszamy również na stronę stronę Pani Iwony: www.swietlistehistorie.pl

Data dodania: 2024-06-04 09:52:25