Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień Dziecka 2024

Dzień Dziecka 2024

   "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

                                                     (Janusz Korczak)

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie dzieci. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby tego dnia nasze przedszkolaki były uśmiechnięte, radosne
 i szczęśliwe. Stało się tak w dużej mierze za sprawą kochanych Rodziców, którzy zapewnili dzieciom moc wrażeń. Na dzieci czekały dmuchane zjeżdżalnie, strefa tatuażu, strefa plecionych warkoczy, strefa malowania twarzy, strefa pysznej waty cukrowej wraz z smacznymi lodami. Dodatkową atrakcją była maskotka, która cały czas porywała dzieci do wspólnej zabawy. Nie zabrakło również baniek mydlanych, słodkich tortów i wspólnych animatorskich tańców prowadzonych przez Panią Monikę.  W tym tak ważnym dniu swą obecnością zaszczycił nasze przedszkole sam Pan Wójt – Wojciech Wrona, który wręczył dzieciom słodki upominek i złożył najwspanialsze życzenia. Ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, szczególnie Pani Ani Odroniec, za pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego dnia, za ich wkład, za ich zaangażowanie i poświęcony czas. Dziękujemy Rodzicom, którzy towarzyszyli nam dzisiaj i sprawili by ten dzień zapisał się w historii naszego przedszkola jako ten jeden wyjątkowy dzień- Dzień Dziecka.

Piękne zdjęcia oddające w pełni radość i emocje towarzyszące nam w tym dniu, możemy oglądać dzięki uprzejmości pani Iwony Pączek.

Zapraszamy również na stronę stronę Pani Iwony: www.swietlistehistorie.pl

Data dodania: 2024-06-04 09:52:25
Data edycji: 2024-06-04 11:03:46
Ilość wyświetleń: 371

Dzieci będą pamiętać Cię nie dzięki rzeczom materialnym, które im zapewniłeś, ale dzięki uczuciom, którymi je obdarzyłeś

Richard.L. Evans/

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej