Dzień Edukacji Narodowej

"Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!"   Beverly Conklin

Jesienna pogoda  za oknem, zaproszeni goście  i wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci z grupy Promyczki pod czujnym okiem Pani Urszuli Morydz, to wszystko układa się w jedną, niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich pracowników przedszkola.

16 października spotkaliśmy się na wyjątkowej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że bez nauczycieli przedszkole po prostu nie mogłoby istnieć. Dzień Edukacji Narodowej to również święto wszystkich tych osób, których na pierwszy rzut oka nie widać, ale to właśnie dzięki nim przedszkole tak doskonale funkcjonuje. Dzieci podziękowały paniom pomocom nauczyciela, paniom kucharkom, panią sprzątającym i pani intendentce.

Pani Dyrektor Ewa Paruch wręczyła Nagrody Dyrektora, oraz złożyła serdeczne życzenia i podziękowania za ciężką pracę, za wkładany w nią trud, za mądrość, cierpliwość, pasję i zaangażowanie. Życzenia złożone przez Panią Dyrektor oraz Panią Annę Odroniec, Przewodniczącą Rady Rodziców, wlały w serca pracowników przedszkola dużo otuchy i dodały sił do podejmowania wyzwań, jakie czekają w ciągu roku szkolnym.

Dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom za pamięć oraz  życzliwość okazywaną co dnia.

Data dodania: 2023-10-15 18:16:49
Data edycji: 2023-10-19 18:35:01