Dzień Kobiet i Mężczyzn w Przedszkolu.

Dziś obchodziliśmy wyjątkowy dzień w Naszym Przedszkolu - ważny dla wszystkich kobiet i mężczyzn, zarówno tych dużych, jak i małych.

8 marca odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet i nadchodzacego dwa dni później Dnia Mężczyzn. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Grupa "Gwiazdeczki " z tej okazji przygotowała krótką wiązankę slowno - muzyczna, zakończona efektownym tańcem, który oczarował wszystkich. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki i mali mężczyźni otrzymali serdeczne życzenia i słodkie upominki.

Zarówno chłopcy jak i dziewczynki ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Chlopcy jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Było można również usłyszeć taneczną muzykę, w rytm ktorej dziewczynki królowały na parkiecie. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków świadczyły o miło spędzonym czasie.

Data dodania: 2024-03-08 14:33:00
Data edycji: 2024-03-08 14:36:08