Dzień Mamy i Taty - występ grup: Gwiazdeczki i Motylki

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla Rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. A przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą, bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.  23.05.2024r.  grupa „Gwiazdeczek” i „Motylków” gościła w przedszkolu swoje kochane mamusie oraz kochanych tatusiów. Pani Dyrektor Ewa Paruch uroczyście powitała dostojnych gości oraz zaprosiła do obejrzenia teatrzyku pt. ”Bajka różne ma imiona”, który przygotowała Pani Madzia wraz z grupą „Gwiazdeczek”. Dzieci wcieliły się w różne bajkowe postacie ze znanych dziecięcych bajek, które opowiadały, iż nie cieszą się już zainteresowaniem dzieci i dorosłych tak jak to było kiedyś.  Liczne rekwizyty i ciekawa scenografia przeniosła wszystkich widzów w świat książek i baśni. Bajka z morałem przeplatana była zachwycającymi układami tanecznymi krasnoludków i myszek Mini oraz wesołymi i piosenkami w wykonaniu dzieci z grupy „Gwiazdeczki”. Występ zachwycił wszystkich na widowni, więc nie obyło się bez gromkich braw. Jako drugie na scenie pojawiły się dzieci z grupy Motylków, przygotowane przez panią Ewę Paprotę. Motylki zaprezentowały przedstawienie pt.: „Gala Top Rodziców”. Przeniosły wszystkich zaproszonych gości wprost do studia telewizji „Przedszkolne TV”. W humorystyczny sposób przedstawiły  wybór „Top Rodzica” w różnych kategoriach. Dzieci przebrane w odpowiednie stroje i wyposażone w rekwizyty, fenomenalnie odegrały rolę nominowanych Rodziców. Podczas gali nie zabrało także, światowej sławy Gwiazd Wieczoru, które uświetniły to piękne widowisko. Występ Motylów oczarował przybyłych Rodziców, którzy podziękowali małym aktorom gromkimi brawami. Po uroczystym odśpiewaniu przez dzieci „Sto lat” i wręczeniu słodkich upominków Rodzicom, wszyscy mogli skosztować ze słodkiego stołu pysznych deserków, ciastek oraz owoców. To były dzień pełen wrażeń i wzruszeń, który zostanie w naszej pamięci na długo.

Data dodania: 2024-05-24 00:02:14
Data edycji: 2024-05-24 00:26:14