Dzień Pluszowego Misia

Dzisiejszego dnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie Panie nauczycielki zorganizowały  dla dzieci wiele „misiowych atrakcji". Spotkanie rozpoczęło się od poznania historii powstania pluszowego misia oraz wysłuchania ciekawostek z życia misiów – bohaterów literackich i filmowych. Przedszkolaki spędziły ten radosny dzień na wspólnej zabawie, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych i zgadywankach. Wykonywały różnego rodzaju prace plastyczne, lepiły z plasteliny sylwety swoich ukochanych misiów. Cudowna misiowa atmosfera towarzyszyła wszystkim dzieciom przez cały dzień. Dzisiejszego dnia trudno było się nie zgodzić ze słowami polskiej autorki książek dziecięcych Heleny Bechlerowej „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś”.

Każdy przyznał jednogłośnie – Miś najlepszym przyjacielem dziecka!

Data dodania: 2023-11-24 18:05:21
Data edycji: 2023-11-24 18:14:58