Dzień WIOSNY!

21 marca w naszym przedszkolu przywitaliśmy wiosnę. Uśmiechnięci wyruszyliśmy w okolice naszego przedszkola gdzie pożegnaliśmy Panią Zimę wraz z Marzanną. Piękny kolorowy pochód wzbudził zainteresowanie wszystkich napotkanych osób. Po powrocie do przedszkola odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt: ,,Najciekawsze wiosenne nakrycie głowy”. Ilość konkursowych prac, ich różnorodność, pomysłowość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Aż 65 uczestników przeszło w swoich barwnych kapeluszach po czerwonym dywanie wzbudzając zachwyt i gromkie brawa. W tym dniu nie zabrakło smacznych potraw w kolorach wiosennych. Przy okazji tego święta przedszkolaki solidaryzowały się z chorymi na zespół Downa zakładając kolorowe skarpetki nie do pary.

Data dodania: 2024-03-22 09:19:24
Data edycji: 2024-03-22 12:08:50