Festiwal Kulturo - kolejny sukces naszych przedszkolaków.

Niezmiernie miło jest nam poinformować o wynikach konkursu recytatorskiego w kategorii dzieci 3-6, który odbył się w ramach 9 edycji Festiwalu Kulturo 2023 pod hasłem ,,Zdrowie”. W konkursie wzięło udział ponad 100 przedszkolaków z różnych przedszkoli, którzy zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wiedzę na temat zdrowego trybu życia. Z naszego przedszkola zgłoszone zostały trzy uczestniczki Amelia Gutowicz z grupy „Iskierki „ oraz Nikola Morydz i Oliwa Zelek z grupy „Słoneczka”. Wśród wyróżnień znalazła się Nikola Morydz 3 lata z gr. Słoneczka której serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Data dodania: 2024-02-24 18:53:46
Data edycji: 2024-02-26 19:10:33