III miejsce Promyczków w Mordarce na XI Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.

W dniu 14 grudnia 12 dzieci z grupy Promyczki wzięły udział w XI Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Gore gwiazda Jezuskowi w przedszkolach dziś" organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Chatka Małego Skrzatka w Mordarce. Przedszkolaki zaprezentowały pastorałkę "W drodze do stajenki". Występy były na wysokim poziomie a Promyczki jako w kategorii zespół zdobyły III miejsce. Gratulujemy też naszej solistce z grupy "Promyczków", która zaśpiewała pastprałkę "Od serca dso ucha"  i za jej wykonanie zdobyła wyróżnienie.

Data dodania: 2023-12-15 18:17:50
Data edycji: 2023-12-22 09:43:55