Ile waży Święty Mikołaj? - zakończenie akcji.

Dziękujemy przedszkolakom i ich rodzicom za obdarowanie nas monetami których zebraliśmy bardzo dużo, łącznie na kwotę ponad 200 zł. Pieniądze zostały przekazane do Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz pomoc dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Zbierane środki pomagają utrzymać działalność placówek opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych przez Fundację. Działalność Fundacji skupia się na pomocy dzieciom i młodzieży z trudnych środowisk, przygotowując ich do odpowiedzialnego wejścia w dorosłe życie.

Data dodania: 2024-01-21 19:35:51
Data edycji: 2024-01-21 19:37:10