Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Jesienny spacer ''Gwiazdeczek''.

O tym, że jesień jest jedną z najpiękniejszych pór roku ze względu na swoje bogactwo barw, wiedzą i mali i duzi. Sprzyjająca pogoda, ciepłe promienie jesiennego słońca sprawiają, że przedszkolaki częściej wychodzą na świeże powietrze.

Tak było i tym razem, korzystając z pięknej, słonecznej pogody grupa Gwiazdeczek udała się dzisiaj na długi jesienny spacer. Dzieci podziwiały okolice przedszkola w jesiennej szacie, otaczającą przyrodę oraz zbierały liście. Poza tym, był też czas na wspaniałą zabawę wśród pięknych i kolorowych, jesiennych liści.

Miejmy nadzieję, że takie słoneczne i ciepłe dni będą nas rozpieszczały jeszcze długo, zanim przyjdzie mroźna zima.

Data dodania: 2024-10-18 19:09:51
Data edycji: 2024-10-18 20:13:19