Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Klasa 3a z wizytą u Motylków i Promyczków.

14 czerwca nasze przedszkole odwiedzili niezwykli goście – uczniowie klasy 3a wraz z wychowawczynią Panią Kingą Banat ze Szkoły Podstawowej w Żegocinie. Uczniowie przygotowali swoim młodszym kolegom i koleżankom z zerówki lekcję pokazową. Następnie przeczytali fragment książki pt.: „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”.

Przedszkolaki z uwagą wsłuchiwali się w to co mają im do powiedzenia starsi koledzy. Chętnie się zgłaszały do odpowiedzi i zadawały pytania. Na koniec każde dziecko miało za zadanie zaprojektować swoje skarpety kolorując je na kartce. 6-latki w podzięce za ciekawą lekcję, odwdzięczyły się pięknym czytaniem i słodkim poczęstunkiem.

Jeszcze raz dziękujemy Pani Kindze Banat za przygotowanie interesującej lekcji, a uczniom za jej zaprezentowanie.

Data dodania: 2024-06-16 20:08:32
Data edycji: 2024-06-16 20:14:35