Koncert ''Mały Przedszkolak - Wielki Patriota'' - Publiczna Szkoła Podstawowa w Żegocinie.

17 listopada odbył się już ostatni koncert o Niepodległości pod hasłem „Mały Przedszkolak – Wielki Patriota”. Dzisiejsze występy były odpowiedzią na zaproszenie Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Anny Rogala oraz Pani Barbary Czech, za które bardzo dziękujemy. W ten piątkowy poranek dzieci z grupy Motylki, Promyczki i Gwiazdeczki wyruszyły do Szkoły Podstawowej w Żegocinie, by tam na scenie w szkolnej auli po raz kolejny pięknie wystąpić. Przedszkolaki z wielkim podekscytowaniem przekroczyły progi swej przyszłej szkoły, licząc na to że spotkają tam swoje rodzeństwo, kuzynostwo i kolegów. I tak też było, na widowni zasiadły wszystkie klasy wraz z Nauczycielami. Program artystyczny, ruch sceniczny oraz gra aktorska Przedszkolaków zachwyciły publiczność czego efektem były długie gromkie brawa. Dzisiejszy dzień pełen pozytywnych emocji na pewno na długo zapamiętamy.

Data dodania: 2023-11-17 19:20:39
Data edycji: 2023-11-17 19:27:10