Nasze przedszkole wzięło udział już w kolejnej edycji projektu "Kubusiowu Przyjaciele Natury", którego celem jest proekologiczna edukacja dzieci oraz zachęcenie ich do ruchu już od najmłodszych lat. W ramach projektu przeprowadzany został cykl zajęć na temat ekologii i potrzeby dbania o środowisko.