Nominacja do Plebiscytu Edukacyjnego nauczycieli Przedszkola Publicznego w Żegocinie

Mamy przyjemność poinformować, iż Przedszkole Publiczne w Żegocinie zostało zgłoszone przez rodziców dzieci do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2023 Redakcji „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”.

Serdecznie dziękujmy naszym kochanym rodzicom za zaufanie i sympatię jaką  nas obdarzyli  zgłaszając do Plebiscytu.

Czujemy się zaszczyceni i wdzięczni za nominacjędo nagrody Naszej Placówki oraz nominacji dla naszej Pani Dyrektor Ewy Paruch jak również nauczycieli Karoliny Matras, Moniki Badyla, Ewy Paprota oraz Magdaleny Wiśniowskiej. Dziękujemy rodzicom za  zaufanie i zapraszamy do głosowania!

Listę nauczycieli, dyrektorów i placówek edukacyjnych nominowanych do nagród  gazeta opublikuje we wtorek, 24 października. Tego dnia rozpocznie się głosowanie, do którego serdecznie zachęcamy. Wszelkie informacje o plebiscycie znajdą Państwo klikając w poniższy link.

www.gazetakrakowska.pl/nauczyciel

Poniżej linki listów gratulacyjnych dla przedszkola:

www.gazetakrakowska.pl/ll/E/7/Nominacja_Przedszkole_58976.jpg

Dla dyrektora: