Obiekty sportowe na terenie Gminy Żegocina - prezentacja multimedialna

W dniu 18.10. nasze przedszkolaki miały okazję zobaczyć prezentację multimedialną na temat "Obiekty sportowe na terenie Gminy Żegocina", którą przygotowały Pani Dominika Ozimek oraz Pani Magdalena Wiśniowska. Wszystkie dzieci z ciekawością oglądały fotografie i z uwagą słuchały informacji na temat obiektów sportowych. Przedszkolaki przyznały, że mamy ich bardzo dużo i dzięki temu możemy uprawiać różne znane dzieciom dyscypliny sportowe. Do tych obiektow należą: stadion sportowy w Żegocinie, nowo powstały kort tenisowy również w Żegocinie, basen w Łąkcie Górnej czy też zmodernizowane boiska wielofunkcyjne, które posiada każda miejscowość na terenie gminy. Podczas oglądania projekcji dzieci przyznały, że ruch i zdrowe odżywianie są potrzebne, aby nasz organizm utrzymać w dobrej kondycji i zdrowiu. Dlatego też obiecały, że często będą ćwiczyć i korzystać mądrze z poznanych obiektów sportowych.

Data dodania: 2023-10-17 18:48:14
Data edycji: 2023-10-19 18:51:43