Pierwsza klasa w przedszkolu.

6 października do przedszkola przybyli kolejni goście, absolwenci naszego przedszkola - uczniowie klasy pierwszej wraz z Wychowawczynią Panią Barbarą Czech. Pani dyrektor Ewa Paruch serdecznie przywitała swoich byłych wychowanków. Tak się złożyło w tym roku, że uroczystość ślubowania odbyła się 3 października, w dniu którym my byliśmy na wycieczce autokarowej. I tym samych nie mogliśmy z Pierwszakami świętować. W odpowiedzi na nasze zaproszenie, Absolwenci zaprezentowali swoje umiejętności w programie artystycznym w naszym przedszkolu. Przedszkolaki za piękny występ podziękowały gromkimi brawami i zaprosiły starszych kolegów i koleżanki na słodki poczęstunek, zabawy i tańce do sali Motylków. Zadowoleni uczniowie klasy pierwszej pożegnali się z przedszkolakami i wrócili do szkoły.

Data dodania: 2023-10-06 19:33:35
Data edycji: 2023-10-19 19:39:16