Podziękowanie za udział w akcji ,,Paczuszka dla Maluszka''

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to kim jest i nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom- Rodzicom, Dzieciom i całej społeczności przedszkolnej oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zebrania darów w tegorocznej akcji ,,Paczuszka dla Maluszka", która trwała w naszym przedszkolu od 01 grudnia 2023r. - 06 stycznia 2024r. Kochani góra pięknych kolorowych paczek i rzeczy dotarła do osób, które bardzo na nie czekały, czyli do Centrum Administracyjnego Domów Dziecka w Nowym Sączu. Wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane do wyżej wymienionego miejsca za pośrednictwem koordynatorów akcji, tj. Pani Kingi Siekacz i Pani Magdaleny Wiśniowskiej.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich udało nam się pomóc wielu samotnym matkom i dzieciom z domów dziecka. Przekazaliśmy wspaniałe prezenty: artykuły higieniczne, przemysłowe, spożywcze i najważniejsze upominki – marzenia. Za nasze zaangażowanie i dobre serce otrzymaliśmy specjalne podziękowanie od organizatorów tej akcji.

Mocno wierzymy, że dobro, którym się podzieliliśmy z innymi to takie dobro, które kiedyś do nas powróci. Przekazane rzeczy są niewątpliwie pomocą materialną dla tych którzy ich potrzebują, ale mamy nadzieję, że dzięki temu przekazaliśmy im coś jeszcze… nadzieję oraz wiarę w ludzkie serca. Nam pozostaje ogromna radość, że mogliśmy uczestniczyć w tak szlachetnej akcji i rozpalić radością niejedno serduszko.

Data dodania: 2024-01-08 18:00:07
Data edycji: 2024-01-08 18:02:27